infoportály.cz

Internetové noviny Moravskoslezského kraje

REGIONÁLNÍ ZPRÁVY POLAR

Salon krásy YES VIP a YES VISAGE otevřen také v Ostravě

13.08.2010 | Ostravsko | Ostrava | PR článek

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby. Najdete jej na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby.

Michal Tvrdý, manažer společnosti: „Náš salon nabízí dvě služby pod jednou střechou. Salon YES VIP se zabývá prodlužováním a zahušťováním vlasů a salon YES VISAGE se zabývá nejúčinnější neinvazní liposukcí 3. generace, péči o tělo, ale bez sklapelu, bez injekcí, bez řezání."

Salon existuje již 7 let v Praze a Ostrava je druhou pobočkou. Mezi klienty patří mnoho známých osobností.

Simona Krainová, patronka a klientka salonu: „Chtěla bych popřát, aby měl takový úspěch jako má tento salon v Praze, kde už několik let úspěšně funguje a myslím, že klientky ví o čem mluvím, protože ty služby jsou úžasné."

Salon své služby nabízí na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

​Dobré pivo je to, po kterém přijde chuť na další

„Já jsem se asi pro ten pivovar narodil.“ Tak popisuje svůj vztah k Radegastu Ivo Kaňák. Ředitel, který po skoro třiceti letech práce v nošovickém pivovaru, napsal novou kapitolu jeho historie. Letos společně se svým týmem sládků uvařil nový ležák Radegast Ryze Hořká 12, který nahradil dosavadní Radegast Premium.

​Navštivte servisní zázemí úspěšných jezdců Barum Rally

Barum Rally nabízí fanouškům motorsportu jedinečnou příležitost potkat se s úspěšnými jezdci přímo v servisním zázemí, které se nachází v Otrokovicích v areálu Continental Barum. Slavnostní start 44. ročníku oblíbené automobilové soutěže se uskuteční na náměstí Míru před budovou zlínské radnice. Letošní Barum Rally se koná ve dnech 29. až 31. srpna.

​Tři sestry v akci! Speciální várka piva na Radegast den se vaří!

Nadávkovat správné množství moravského chmele. Podepsat varní list. A teď už se jen těšit na září. Úkol kapely Tři sestry v pivovaru Radegast byl splněn. O ostatní už se postarají nošovičtí sládci. Lou Fanánek Hagen s ostatními členy kapely úspěšně založili speciální várku piva Radegast Ryze Hořká 12, kterou vypijí účastníci letošního Radegast dne. Ten vypukne v sobotu 13. září v Nošovicích a bude oslavou hořkosti.

KARVINÁ: ​AŤ ŽIJE KARNEVAL!

Máte rádi karneval? Pokud ano, co byste řekli tomu, užít si ho na místní poměry v trochu netradičním období - v létě a ještě k tomu o prázdninách!? 31. 8. 2014 •14:00 – 19:00 hod. • Obecní dům Družba
Více článků