infoportály.cz

Internetové noviny Moravskoslezského kraje

REGIONÁLNÍ ZPRÁVY POLAR

Salon krásy YES VIP a YES VISAGE otevřen také v Ostravě

13.08.2010 | Ostravsko | Ostrava | PR článek

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby. Najdete jej na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby.

Michal Tvrdý, manažer společnosti: „Náš salon nabízí dvě služby pod jednou střechou. Salon YES VIP se zabývá prodlužováním a zahušťováním vlasů a salon YES VISAGE se zabývá nejúčinnější neinvazní liposukcí 3. generace, péči o tělo, ale bez sklapelu, bez injekcí, bez řezání."

Salon existuje již 7 let v Praze a Ostrava je druhou pobočkou. Mezi klienty patří mnoho známých osobností.

Simona Krainová, patronka a klientka salonu: „Chtěla bych popřát, aby měl takový úspěch jako má tento salon v Praze, kde už několik let úspěšně funguje a myslím, že klientky ví o čem mluvím, protože ty služby jsou úžasné."

Salon své služby nabízí na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

​Vývoj módy dokumentuje výstava filmových kostýmů v Avionu

17. října, byla v ostravském Avion Shopping Parku zahájena unikátní výstava historických filmových kostýmů, z nichž některé jsou na veřejnosti vystaveny vůbec poprvé.

Národní divadlo moravskoslezské získalo Cenu Divadelních novin

Prestižní ocenění získal tvůrčí tým Martin Smolka a Jiří Adámek za inscenaci Sezname, otevři se!, novou operu, kterou Národní divadlo moravskoslezské objednalo speciálně pro festival NODO a k Roku české hudby.

​Tomáš Kočko & ORCHESTR natočí CD „Živě“

Tomáš Kočko & ORCHESTR připravují na konec listopadu vydání svého prvního živého alba. Záznam bude pořízen během speciálního vystoupení s cimbálovou muzikou Velká Morava, a to 21. října od 19:00 ve studiu Českého rozhlasu Ostrava.

​RBP ZP přišla s projektem Nemoc nemá moc

Revírní bratrská pokladna zdravotní pojišťovna přišla s dalším dílem cyklu zdravotních přednášek ­ tentokrát s názvem Nemoc nemá moc. Jde o projekt, který má seznámit rodiče a jejich děti s očkováním. Přednášky v mateřských a základních školách si vyslechne 500 dětí.
Více článků